סניף ירושלים

פייר קינג 29 תלפיות

סניף דרום

אברהם רוזנמן 1 (בית אריזה תנופורט), נתיבות

הסדרי נגישות

בסניפי בית אלברט

הסדרי נגישות פיזיים – הצהרת נגישות
חברת קליאה מדלנה בע"מ מייחסת חשיבות רבה לנגישות ,משקיעה משאבים ורואה בלקוחות בעלי מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית, לקוחות שווי זכויות. כולן וכולם זכאים ליהנות ולהגיע לרכוש בחנויות שלנו. אנו פועלים על מנת להעניק שירותים נגישים ושווים לכל ומבצעים התאמות נגישות שיאפשרו גם לאנשים עם מוגבלות נגישות באמצעות האתר שלנו, והנגשה פיזית לסניפים.
בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשנ"ח 1998 סעיף 19 א' החוק מגדיר נגישות כ-"אפשרות הגעה למקום, תנועה והתמצאות בו, שימוש והנאה משירות, קבלת מידע הניתן או המופק במסגרת מקום או שירות או בקשר אליהם, שימוש במתקניהם והשתתפות בתוכניות ובפעילויות המתקיימות בהם , והכל באופן שוויוני , מכובד, עצמאי ובטיחותי"
מטרת הסניפים שלנו לשפר כל הזמן את הנגישות והזמינות שיהיו נוחים גם עבור אנשים עם מוגבלות על כל סוגיה השונים ובכך לאפשר לכלל הציבור ליהנות מחוויית קניה בסניפים.
התאמות נגישות שבוצעו במשרדי החברה – רחוב אברהם רוזנמן 1 נתיבות / רחוב גנרל פייר קניג 29 ירושלים :
כניסה מונגשת: הכניסה מונגשת וקיימת דלת פתיחה ברוחב תקני.
חניה נגישה לאדם עם מוגבלות: ברחוב מקביל לסניפים ישנן חניות נכים המיועדות לציבור האוכלוסייה המוגבלת .
עמדות שירות: קיימת עמדת שירות נגישה.
מכונות למתן שירות אוטומטי: קיימות מכונות למתן שירות אוטומטי (כגון: אספקת מים חמים או קרים).
סיוע במילוי טפסים: יינתן על ידי פקידה. 
שירות ללא תור לאנשים עם מוגבלויות: ניתן בתיאום מראש עם רכזת הנגישות.
חיית שירות :אדם עם מוגבלות יוכל להסתייע בחיית שירות בעת השימוש בשירותי החברה. ככל שלא מדובר בכלב נחיה, יש להמציא אישור כי מדובר בחיית שירות.
שירותי נכים: בסניפים אין שירותי נכים נכון להיום, בסמוך לסניף ירושלים קיימים שירותי נכים (בקניון הדר ) בסמוך לסניף נתיבות ישנם שירותי נכים (יוחננוף וארומה).
התאמות במעברים: המעברים בסניפים מותאמים גם למעבר של אנשים עם מוגבלויות, ברצון החברה לאפשר לכל לקוח, עם או בלי מוגבלות שירות שוויוני ונגיש, יחד עם זאת ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים שאינם נגישים. אם נמצאו חלקים כאלה יש ליצור קשר עם רכזת נגישות על מנת לטפל בבעיה באופן מידי.
ליווי אדם עם מוגבלות: אדם עם מוגבלות זכאי להגיע למשרדי החברה עם מלווה. אדם עם מוגבלות הזקוק לליווי במשרדי החברה מתבקש ליצור קשר עם רכז הנגישות בטרם ההגעה לצורך קבלת הנחיות ותיאום מראש.
פרטי רכז הנגישות בארגון:
שם: סיתונית
דואר אלקטרוני: caliam2018@gmail.com
טלפון במשרד 026724161
טלפון ישיר: 0528796267 במידה ואין מענה ניתן לשלוח הודעות בווטסאפ/ SMS.
אתר האינטרנט של החברה מותאם לאנשים עם מוגבלות ובו תמצאו את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם (ראה הרחבה בהצהרת הנגישות באתר ).
למען הסר ספק:
חברתנו מנגישה את אתרנו לכלל האנשים ,בעלי יכולות ובעלי מוגבלויות. באתר תמצאו את הטכנולוגיה המתאימה לצרכים שלכם.
יחד עם זאת ייתכן ותמצאו חלקים שאינם מונגשים כי טרם הונגשו או שלא נמצאה טכנולוגיה מותאם, ולצד זה אנו מבטיחים כי מתבצעים מרב המאמצים לשפר ולנגיש את האתר בכל פעם מחדש וזאת ברמה הגבוה ביותר .
במידה ונתקלתם בקושי בגלישה אנו מתנצלים ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לכך וזאת על מנת שנוכל לסדר את האתר בצורה הנגישה והנוחה ביותר עבורכם.

דיווח על תקלות נגישות
נגישות אינה משימה חד פעמית. היא מצריכה מאמצים שוטפים במגוון רחב של עניינים. החברה משקיעה משאבים ומאמצים על מנת להבטיח נגישות מקסימלית בכל עת. עם זאת היכולת להימנע לחלוטין מתקלות או מסטיות היא מוגבלת. משכך, אם נתקלתם בבעיות או בקשיים אנא דווחו לרכז הנגישות ואנו נעשה כל מאמץ לטפל בכל עניין המצריך טיפול בהקדם האפשרי.

עקבו אחרינו וקבלו קופון הנחה!

עקבו אחרינו באינסטגרם ופייסבוק ותיהיו ראשונים לקבל את המבצעים והדגמים הכי חמים בתחום עיצוב הבית